Ach, co to był za dzień oraz wieczór w sztabie ALO i Centrum Wolontariatu Politechniki Śląskiej! Nocne rozliczanie przyniesionych przez 40 wolontariuszy puszek - skarbonek zakończyło się punktualnie o północy. Ich zawartość oraz środki przekazane do e-skarbonki przekroczyły 60 tysięcy złotych.
Tradycyjnie już sztab został ugoszczony przez Biuro Karier Politechniki Śląskiej oraz nieocenioną Panią Kierownik Małgorzatę Rąb-Sołtyńską, która zorganizowała dla wolontariuszy ciepłą strawę, słodycze i nawet pizzę. Serdecznie dziękujemy!
Podsumowując więc tegoroczny finał Orkiestry dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom ALO i nie tylko oraz ich rodzicom za świetną zbiórkę. Całej ekipie sztabowej, w szczególności Pani dr Aleksandrze Chrupale, Paniom Karolinie i Magdalenie Gross, oraz Panu Dawidowi Hetmanowi i Bartkowi Kądziołce z ALO. Byli z nami do północy studenci Politechniki oraz nasza absolwentka Julia Wojnicka. Jeszcze raz dziękujemy naszemu partnerowi - Centrum Wolontariatu za udostepnienie przestrzeni i organizacje poczęstunku oraz Straży akademickiej za zapewnienie nam bezpieczeństwa.
Dziękujemy również tym, którzy prowadzili zbiórki w swoich placówkach dla naszego sztabu, a było to Centrum Edukacji w Zabrzu, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Gliwicach oraz Pani Beata Zasada w swojej restauracji Zeppelin Przystanek Smaku..
Specjalne podziękowania kierujemy do naszego dobrego znajomego Arcymistrza szachowego Pana Zbigniewa Paklezy, który licytował rozgrywki symultaniczne ze sobą dla WOŚP.
Ostatnie największe podziękowania należą się Luizie Gross, która jest szefem całego przedsięwzięcia i trzymała rękę na pulsie WOŚP od zarejestrowania sztabu do dostarczenia zebranych środków do banku! Do zobaczenia za rok!