Konkurs na naklejkę promującą Politechnikę Śląską

25 maja, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu graficznego na projekt naklejki promującej Politechnikę Śląską. Biuro JM Pana Rektora patronowało całemu przedsięwzięciu z zamysłem wyłonienia prac, które swoim przekazem i formą będą przemawiały do młodzieży. W konkursie wzięło udział dwudziestu uczestników, z których siedmioro przeszło do grupy finałowej. Te prace charakteryzowały się ciekawą interpretacją symboliki godła Politechniki Śląskiej, lub też dodawały nowe elementy kojarzące się wyższą uczelnią techniczną. Spośród siedmiu prac wybrane zostały dwie finalistki: Natalia Langer i Magdalena Czapla. Uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Anna Boguszewicz, dyrektor Biura Rektora, oraz Pan dr Jarosław Mikuła, pełnomocnik Rektora ds. wizerunku uczelni. Cała siódemka finałowa otrzymała politechniczne upominki, a dwie finalistki zostały wyróżnione bluzami z logo uczelni oraz zaproszeniem na profesjonalne warsztaty z grafikiem uczelnianym w celu dopracowania projektów. Nagrodzone prace staną się oficjalnymi naklejkami reklamowymi uczelni.