Odbędą się:
• warsztaty dla rodziców w godz. 17.00 – 18.00, prowadzi pani Ewa Bensz-Smagała (Lucky Mind) – zapisy nie są wymagane,
• zebrania z wychowawcami klas,
indywidualne konsultacje z nauczycielami – konieczne wcześniejsze zapisy poprzez dziennik elektroniczny.
Klasy I i II - zebrania z wychowawcami: w godz. 18.00 - 19.00, indywidualne konsultacje z nauczycielami: w godz. 19.00 - 20.00.
Klasy III i IV - indywidualne konsultacje z nauczycielami: w godz. 18.00 - 19.00, zebrania z wychowawcami: w godz. 19.00 - 20.00
(informacja o ocenach niedostatecznych w klasach IV)
Opis warsztatów dla rodziców:
Warsztat dla rodziców nastolatków skupia się na wsparciu rodziców w trudnym okresie przejścia ich dzieci przez kryzys rozwojowy. Podczas tego warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak rozpoznawać objawy kryzysu rozwojowego u nastolatków, takie jak zmiany nastroju i zachowania. Będą też uczyć się skutecznych strategii i komunikacji, które pomogą im lepiej zrozumieć swoje dzieci i odpowiednio reagować na ich zachowania. Warsztat dostarczy rodzicom narzędzi i wskazówek, które pomogą zbudować zdrową relację z nastolatkami i wspierać ich w trudnych chwilach rozwoju.