Previous Next

Wieczór kolęd i pastorałek

W minioną środę odbył się w naszej szkole już po raz drugi „Wieczór kolęd i pastorałek”. Zespół muzyczno-aktorski składający się z uczniów wszystkich klas pod opieką Pani mgr Beaty Kopiec-Krupy, przygotował dla gości (Rodzin, Przyjaciół naszego Liceum) wspólne kolędowanie i inscenizację składania darów przy żłóbku. Forma spotkania miała nawiązywać do tradycji staropolskiego kolędowania, gdzie wspólne śpiewy łączono z przedstawieniami i zabawą.
 
Spotkanie było także okazją do rozmów, wymiany poglądów i lepszego poznania się całej społeczności Liceum. Przy suto zastawionych stołach i zimowej herbacie dyskutowano do późnych godzin :)
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie wydarzenia, a gościom za obecność. Zapraszamy już za rok na kolejną odsłonę spotkania.