Previous Next

NAUCZYCIELE

 

 

DYREKTOR SZKOŁY

dr Małgorzata Borysławska

JĘZYK POLSKI

dr Ilona Kulisz

mgr Beata Kopiec-Krupa

MATEMATYKA

dr Jacek Uryga (pracownik Wydziału Matematyki Stosowanej PŚl)

mgr Maciej Balicki

mgr Katarzyna Żołyniak

FIZYKA

dr Małgorzata Szymaszek

CHEMIA

dr Celina Pieszko (pracownik Wydziału Chemii PŚl)

mgr Katarzyna Żołyniak

BIOLOGIA

dr Anna Węgrzyn (pracownik Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki PŚl)

dr Joanna Malara

INFORMATYKA

dr Bożena Wieczorek (pracownik Wydziału Automatyki, Elektroniki
i Informatyki PŚl)

mgr Jarosław Homa (pracownik Wydziału Automatyki, Elektroniki
i Informatyki PŚl)

JĘZYK ANGIELSKI

dr Małgorzata Borysławska

mgr Ewa Woś

mgr Beata Kopiec-Krupa

mgr Ewa Wiaterek

JĘZYK FRANCUSKI

dr Aleksandra Chrupała

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Ewa Styka (pracownik Studium Języków Obcych PŚl)

HISTORIA

dr Grzegorz Bartusik

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

dr Grzegorz Bartusik

GEOGRAFIA

dr Łukasz Gawor (pracownik Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa
i Automatyki Przemysłowej PŚl)

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Barbara Ozga-Strzyż

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

płk mgr inż. Józef Maj

PLASTYKA

mgr Ewa Odyjas (doktorantka Wydziału Architektury PŚl)

FILOZOFIA

dr Beata Wojewoda

WYCHOWANIE FIZYCZNE

dr Krzysztof Szydło (pracownik Ośrodka Sportu PŚl)

mgr Piotr Wysocki (pracownik Ośrodka Sportu PŚl)

mgr Joanna Malanowicz-Celeban (pracownik Ośrodka Sportu PŚl)

mgr Jarosław Cupiał

RELIGIA

ks. mgr Piotr Paszko

ETYKA

dr Beata Wojewoda

WIEDZA O KULTURZE

mgr Justyna Sieradzka-Bizoń

HISTORIA SZTUKI

dr Beata Wojewoda

PROGRAMOWANIE

dr Bożena Wieczorek (pracownik Wydziału Automatyki, Elektroniki
i Informatyki PŚl)

RYSUNEK ARCHITEKTONICZNY

mgr Ewa Odyjas (doktorantka Wydziału Architektury PŚl)

JĘZYK ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY

dr Małgorzata Borysławska

mgr Ewa Woś

JĘZYK ANGIELSKI ARCHITEKTONICZNY

mgr Justyna Sieradzka-Bizoń

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

PEDAGOG

mgr Joanna Husakowska

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

 mgr Magdalena Koniczek