Projekt 'Under the Same Sky' - nabór uzupełniający

W związku z oficjalnym rozpoczęciem projektu  FRSE Erasmus+ pt: Under the Same Sky, ogłaszamy nabór uzupełniający dla 12 osób z klas pierwszych. Projekt dotyczy astronomii, w jego trakcie uczestnicy będą zajmowali się historią astronomii, jak również obserwacją nieba i budową teleskopu. Naszymi partnerami są szkoły średnie z Adany w Turcji, Barcelony w Hiszpanii, Neapolu we Włoszech oraz Focsani w Rumunii. Obecnie działania projektowe będą prowadzone online, a zaplanowane wyjazdy odbędą się w momencie ustabilizowania się sytuacji epidemicznej w Europie oraz w Turcji.

W związku sytuacją epidemiologiczną kandydaci proszeni są o zapoznanie się z regulaminem projektu oraz o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego, znajdującego się na końcu regulaminu, na adres Pani Sekretarz Szkoły - Anny Rzepki; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 listopada 2020 do godz. 15.00. Regulamin wraz z kwestionariuszem zamieszczony jest na dole strony, jako załącznik.