Nasze sukcesy

imię, nazwisko klasa osiągnięcie rok szkolny

Kamil Antos

Bartłomiej Kuziel

Szymon Czernik

III b

III b

III b

"Złoty Indeks Politechniki Śląskiej" w dziedzinie informatyka 2020/2021

 

Jakub Kądziołka

Jan Zakrzewski

 

III b

II b

finał LXXII Olimpiady Matematycznej

finalista

laureat nagrody IV stopnia

2020/2021
dr Małgorzata Szymaszek nauczyciel fizyki ambasadorka kosmiczna ESERO-Polska 2020/2021

Jakub Kądziołka

III b finał XXVIII. Olimpiady Informatycznej - laureat III miejsca 2020/2021

Mikołaj Wolny

II c III etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej 2020/2021

zespół "Pogromcy mitów"

II c

grant z programu "Projektanci edukacji" 2020/2021

Jakub Kądziołka

III b

stypendium Ministra Edukacji i Nauki 2020/2021

Jan Zakrzewski

Paweł Bakałarz

Jakub Kądziołka

Szymon Czernik

II b

II c

III b

III b 

tytuł Taona - Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko" 2020/2021

Jakub Kądziołka

III b

tytuł laureata II. stopnia - Śląski Konkurs Matematyczny 2020/2021

Julia Jamorska

Sonia Szczotka

I b

stypendium Prezydenta Miasta Gliwice 2020/2021

Szymon Hankus

Luiza Gross

III b

II a

stypendium Prezesa Rady Ministrów 2020/2021
Jakub Kądziołka  II b "Złoty indeks Politechniki Śląskiej" - dziedzina matematyka i informatyka 2019/2021 
 Szymon Czernik II b "Złoty indeks Politechniki Śląskiej" - dziedzina informatyka   2019/2020
 Jakub Kądziołka II b Brązowy Medal - XVI Bałtycka Olimpiada Informatyczna  2019/2020

Mikołaj Wolny

Hubert Wilsz

Kacper Lis 

I c

I c

II a

Szkolne Mistrzostwa Menażerskie - zespołowo miejsce VIII.  2019/2020

Jakub Kądziołka

II b

Tytuł finalisty - XVII Olimpiada Informatyczna 2019/2020

Bartosz Kuziel

Kamil Antos

II b

Grant w projekcie "Kreatorzy marzeń"- budowa mobilnej stacji kosmicznej - opieka dr Małgorzata Szymaszek 2019/2020

Jakub Kądziołka

Szymon Czernik

II b 

III miejsce - XIV. Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr  2019/2020

Szymon Hankus

Antoni Jaszcz

II b

finaliści IV. etapu Międzynarodowego Konkursu „Astro Pi Mission Space Lab” 2019/2020

Szymon Hankus

II b

laureat - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" 2019/2020

zespołowo

II b

miejsca I., III., V. - Zawody Algorytmiczne Centrum Mistrzostwa Informatycznego 2019/2020

Jan Zakrzewski

I b

wynik b. dobry - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2019/2020