22 września odbyła się uroczysta inauguracja V edycji programu mentorskiego Politechniki Śląskiej. W tym roku z ALO opieką mentorów- pracowników Uczelni oraz wsparciem stypendialnym zostali objęci uczniowie: Tomasz Kawalec (klasa IIb), Maksymilian Kula (klasa IIIb), Benjamin Kopiec (klasa IIIb) i Michał Lasak (klasa IIIb). Przez najbliższy rok uczniowie będą rozwijać swoje pasje i zainteresowania naukowe pod okiem specjalistów. Program jest szansą dla najzdolniejszych i zaangażowanych w różne inicjatywy naukowe uczniów na zdobycie nowych umiejętności, wzięcia udziału w profesjonalnych badaniach naukowych oraz poznania "od kuchni" pracy naukowca.
Więcej o tegorocznej edycji programu mentorskiego można przeczytać na stronie: LINK

fot. Politechniki Śląska