Pedagog szkolny - mgr Joanna Husakowska

Dyżury pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2020/2021:

wtorek: 8.00 - 12.30, pokój 101  (I piętro)

piątek: 8.00 - 12.30, pokój 101 (I piętro)

Konsultacje indywidualne dla rodziców

Zgodnie z potrzebami rodziców, umawiamy się telefonicznie lub mailowo na dogodny dla Państwa termin.

Biblioteczka rodzica - zapraszam do wypożyczania książek, które mogą być inspiracją dla rodziców.

1. Dweck Carol: Nowa psychologia sukcesu.
  2. Faber Adele, Mazlish Elaine: Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały.
  3. Faber Adele, Mazlish Elaine: Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole.
  4. Jasper Juul: Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem.
  5. Jasper Juul: Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie.
  6. Kaczmarzyk Marek: Unikat. Biologia wyjątkowości.
  7. Kaczmarzyk Marek: Szkoła neuronów. O nastolatkach, kompromisach i wychowaniu.
  8. Kotarski Radek: Włam się do mózgu.
  9. Rosenberg Marshall: Porozumienie bez przemocy. O języku życia.
  10. Shanker Stuart, Teresa Barker: Self-reg. Jak pomóc dziecku (i sobie) nie dać się stresowi i żyć pełnią życia.
  11. Schulte-Markwort Michael: Wypalone dzieci. O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem

Osoby zainteresowane wypożyczeniem zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.