Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na bezpłatne szkolenie na temat: "Zagrożenia w sieci".
Termin: 28 listopada (wtorek) w godz. 17.00 - 18.00 (aula szkolna).
Bezpośrednio po szkoleniu odbędą się indywidualne konsultacje z nauczycielami (na konsultacje obowiązują zapisy przez dziennik elektroniczny).
O szkoleniu: Co to znaczy wysłać komuś snapka, nudeska; co to jest trend, swap, scroll, short, rolka? Kto to jest Friz, Blowek, Kamerzysta i dlaczego powinniśmy ich znać? Co to jest patostreaming? Co to jest trolling, catfishing, fake news?
W dzisiejszych czasach Internet jest nieodłączną częścią życia młodych ludzi. Wiedza na temat komunikacji, aktualnych trendów w Internecie oraz możliwych zagrożeń wynikających z nieskrępowanego korzystania z Sieci ma pozwolić rodzicom na lepsze rozumienie sposobów korzystania z Sieci i wynikających z tego zagrożeń dla młodzieży. Pozwoli na lepszą ochronę dzieci i wspieranie ich w korzystaniu z Internetu w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.