Dzień Młodego Architekta

W środę, 13 marca,  klasa architektoniczna wzięła udział w Dniu Młodego Architekta organizowanym przez Wydawnictwo Builder oraz wydział Architektury Politechniki Śląskiej. Jaki budynek jest najwyższy na świecie? Co go wkrótce zdetronizuje? Czy szyba może działać jak kaloryfer? Do czego stosować świecący beton? Na te pytania uczniowie znaleźli odpowiedzi podczas sesji wykładowej, w której wzięli udział. Uroczystego otwarcia dokonał Pan profesor Klaudiusz Fross, dziekan wydziału, wykładem poświęconym architekturze powstającej w Dubaju. Serdecznie dziękujemy Panu Dziekanowi i Koordynator spotkania Pani dr Iwonie Benek za zaproszenie. Dzięki takim wydarzeniom nasi uczniowie mogą poczuć się już prawie studentami Wydziału Architektury.