Szanowni Rodzice,

W związku z obowiązującymi przepisami szkoły nie mogą pośredniczyć w ubezpieczaniu uczniów. Mając na uwadze dobro uczniów zachęcamy do indywidualnego wykupu ubezpieczenia na rok szkolny 2019/2020. Osoby chętne mogą skorzystać z oferty przedstawionej przez szkolną Radę Rodziców.

Poniżej informacja Rady Rodziców:

Spośród nadesłanych przez różne Towarzystwa ofert Ubezpieczenia NNW szkolnego, w formie indywidualnej proponujemy Państwu skorzystanie z oferty Generali / Bezpieczny.pl na portalu  on-line Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic może wybrać zakres i składkę ubezpieczenia, które najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom.
Dodatkowym atutem oferty jest możliwość, w ramach jednej polisy, ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością dobrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego Kodu Opiekuna 91124, który gwarantuje 10% rabatu składki na wszystkie ubezpieczone dzieci (kod działa na stronie www.bezpieczny.pl/91124 ).

Link do oferty : https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/91124

Link do kontynuacji ubezpieczenia : https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne?kontynuacja=2

Link do zakupu nowego ubezpieczenia  z rabatem : https://bezpieczny.pl/nnw/kupszkola/91124

Link do OWU : https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Link do Tabeli urazów : https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny


W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń prosimy o kontakt

 z Panią Joanną Karczewską, tel. 604 055 358.

Załączniki:
Pobierz plik (91124_ulotka_szkola_back (1).pdf)91124_ulotka_szkola_back (1).pdf[ ]3487 kB