Kandydat i rodzice kandydata, którzy nie będą mogli osobiście złożyć/odebrać dokumentów rekrutacyjnych do naszego Liceum zobowiązani są do wypełnienia druku upoważniania. Osoba upoważniona powinna okazać Komisji Rekrutacyjnej, oprócz druku upoważniania, dowód osobisty.

Załączniki:
Pobierz plik (UPOWAŻNIENIE.pdf)Upoważnienie[ ]490 kB
Previous Next

Julia Wojnicka i Natalia Langer z klasy architektonicznej autorki makiety Osiedla Walentego Roździeńskiego (potocznie nazywanego Osiedlem Gwiazdy) z Katowic otrzymały za swoją pracę wyróżnienie w konkursie „Mapa wrażeń” zorganizowanym przez Izbę Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Konkurs objęty był Patronatem: Narodowego Instytutu Dziedzictwa, Narodowego Centrum Kultury, Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki, Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP.

W uzasadnieniu wyników o pracy naszych uczennic napisano: „Największym atutem pracy jest oryginalny pomysł na zobrazowanie tematu konkursu „mapy wrażeń i emocji” oraz zrozumienie zagadnień związanych z architekturą i urbanistyką (…) makieta zasługuje na wyróżnienie ze względu na wykonanie i duże walory estetyczne. Grupie udało się stworzyć za pomocą oryginalnych środków wyrazu doskonałą odpowiedź na temat konkursowy".

Brawo Dziewczyny! Gratulujemy również Pani mgr inż. arch. Ewie Odyjas nadzorującej proces twórczy :)

Previous Next

 W piątek uczniowie naszej szkoły gościli na pikniku w naszym bratnim Liceum w Rybniku. W programie spotkania integracyjnego miały miejsce: prezentacje (po 3 minuty) stypendystów i uczestników konkursów, gra terenowa, gry zespołowe, a na koniec koncert zespołu muzycznego!

Dziękujemy za gościnę. Następne spotkanie w Gliwicach? ;)

Wszystkim absolwentom szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy jeszcze nie zdecydowali, do jakiej szkoły średniej chcą aplikować, polecamy nasz filmik-relację z dnia otwartego :) poznajcie naszych uczniów i przestrzeń naszej szkoły. Zapraszamy do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Śląskiej!

Film