Publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na rok szkolny 2021/2022 LINK

 

Do dnia 30.07.2021 r. czekamy na potwierdzenie woli, tzn. złożenie oryginału świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminów. Dodatkowo prosimy przynieść dwa zdjęcia legitymacyjne w stroju wizytowym, a także kartę zdrowia. Zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami! Godziny składania dokumentów dostępne są na stronie LINK

Maturzyści, serdecznie zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości - będą dostępne w sekretariacie szkoły już od poniedziałku, 5 lipca, od godz. 12.30.
Świadectwa będzie można odbierać przez całe wakacje, codziennie (pon.-pt.) w godzinach pracy sekretariatu, tzn. 8.00-14.00.
 
 
 
 
 

Zakończyła się ogólnopolska Olimpiada Zwolnieni z Teorii, która polega na samodzielnym zaplanowaniu i przeprowadzeniu przez uczniów projektów społecznych. Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wystartowali w konkursie, zgłaszając i realizując trzy projekty:
„SideJob” – platforma dla młodych pracowników i pracodawców
„Kropla w kroplę” – propagowanie akcji krwiodawstwa wśród młodzieży
„Pogromcy mitów” – o fizyce poprzez eksperymenty i demaskację mitów
 
W rankingu szkół podsumowującym prawie trzysta projektów ALO uplasowało się na ósmym miejscu w województwie śląskim, a w zestawieniu ogólnopolskim na miejscu pięćdziesiątym piątym.
Projekt SideJob autorstwa Mikołaja Wolnego, Huberta Wilsza i Pawła Bakalarza z klasy IIc został uhonorowany Brązowym Wilkiem.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym we wszystkie przedsięwzięcia!