Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice! Choć nie możemy obecnie zaprosić Was do naszej Szkoły, otwieramy dla Was nasze drzwi. Już od jutra będziecie mogli uczestniczyć w naszych dniach otwartych w przestrzeni wirtualnej. Poznacie naszych Uczniów, Nauczycieli i oczywiście Panią Dyrektor. Dowiecie się, czym zajmują się nasi uczniowie, oprócz nauki, bo nasza Szkoła umożliwia realizację wielu pasji. Oprowadzimy Was po naszych korytarzach, pokażemy najważniejsze wydarzenia z roku szkolnego, podsumujemy szkolne wyjazdy i wiele, wiele innych.

Zapraszamy już jutro na naszą stronę internetową i facebooka!

 

Przed Państwem dziesiąte już słuchowisko przygotowane przez Uczniów naszej Szkoły ze zbioru „Mity dla dzieci” Grzegorza Kasdepke.  W dzisiejszym odcinku historia dziecięcych przygód boskiego posłańca Hermesa. Zapraszamy do odsłuchania nagrania zatytułowanego „Hermes, ty łobuzie”.

Czyta Maja z klasy Ia, ilustrację wykonał Olek z klasy Ia.

LINK

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą Szkołą –Uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz Rodziców na wydarzenie „DRZWI OTWARTE W ALO”.

Cała akcja odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

Niedługo podamy więcej szczegółów – zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i facebooka!

Otrzymaliśmy wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „FOX” – mamy wielkie powody do radości! Tytuł laureata zdobył Szymon z klasy IIb, świetny rezultat uzyskał też Kuba z klasy Ia oraz Maciek z klasy Ib.

Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy. Z dumą ogłaszamy, że w rankingu klas drugich uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu w powiecie gliwickim, a w rankingu 100 szkół na miejscu drugim!

Strona konkursu: LINK