Previous Next

Nasi uczniowie w ramach popołudniowego wyjścia „dla chętnych” uczestniczyli w spotkaniu z jedynym, do tej pory, polskim astronautą - Mirosławem Hermaszewskim. Spotkanie, na które zaprosiła zainteresowanych tematyką astronomii i wypraw kosmicznych Pani dr Małgorzata Szymaszek (prawdziwa znawczyni, pasjonatka astronomii i oczywiście wspaniała nauczycielka fizyki), odbyło się w gliwickim Forum i było współorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu na narty. W tym roku proponowany termin to: 13-20 marca 2020 r., miejsce: Austria Gerlitzen

Wszystkie szczegóły dostępne są w załączniku.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 19.11.2019 r o godz. 18:15.

Zapisy na wyjazd – drogą elektroniczną poprzez -formularz-

Zaliczkę, w wysokości 500,00 zł, należy wpłacić na konto Rady Rodziców (46 1320 1465 7550 0533 2000 0001 - Bank Pocztowy S.A). Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.

Organizator: dr Krzysztof Szydło (nauczyciel wychowania fizycznego).

Załączniki:
Pobierz plik (Wyjazd na narty marzec 2020.pdf)Wyjazd na narty marzec 2020.pdf[ ]706 kB
Previous Next

 
 
W dniu dzisiejszym Wiktoria z klasy 2a i Bartek z klasy 1c uczestniczyli w XVI Międzyszkolnym Konkursie Antycznym zorganizowanym w IV LO w Gliwicach. Nasza reprezentacja niestety nie zmieściła się na podium. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zgłębianie szlachetnej wiedzy antycznej :)
 
Previous Next

Nasze wspaniałe dziewczyny Julia i Natalia z klasy 2 a mogą pochwalić się kolejnym sukcesem :) Razem z Bartkiem z klasy 2 b stworzyły imponującą makietę osiedla studenckiego, która zajęła II miejsce w konkursie na Eko-Machinę organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe TECHNOMAT Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej. Twórcy przewidzieli w swoim projekcie panele słoneczne, samooczyszczające się szamba i zbiorniki na deszczówkę. Zgodnie z założeniem wszystkie materiały zużyte przy budowie osiedla miały pochodzić z hałdy górniczej.

Gratulujemy!