Informacja dla Kandydatów

Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice!

16 lipca zostanie ogłoszona lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do naszej Szkoły. Każdy z kandydatów uzyska informację, czy dostał się do naszego Liceum na swoim profilu w systemie elektronicznej rekrutacji oraz dodatkowo w siedzibie Liceum zostanie wywieszona „tradycyjna” lista.

Uczniowie, którzy zakwalifikowani zostaną do naszej Szkoły proszeni są o stawienie się do Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej wraz z jednym z Rodziców lub Prawnym Opiekunem (obecność dziecka nie jest konieczna, obowiązkowo musi stawić się Rodzic/Opiekun Prawny). Prosimy o dostarczenie następujących dokumentów:

• oryginału świadectwa ukończenia szkoły (jeżeli nie został złożony wcześniej),
  • oryginału wyniku egzaminów zewnętrznych (jeżeli nie został złożony wcześniej),
  • karty zdrowia
  • dwóch zdjęć legitymacyjnych (w stroju wizytowym, zdjęcia powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem).

Szkolna Komisja Rekrutacyjna będzie przyjmowała dokumenty w następujących terminach (II piętro budynku Szkoły):

• 16 lipca w godz. 9.00-15.00
  • 17 lipca w godz. 9.00-15.00
  • 18 lipca w godz. 9.00-12.00
  • 19 lipca w godz. 9.00-12.00
  • 22 lipca w godz. 9.00-12.00
  • 23 lipca w godz. 9.00-12.00
  • 24 lipca w godz. 9.00-12.00

Ostateczne listy przyjętych zostaną opublikowane 25 lipca.