Jak co roku w kwietniu ruszamy z akcją zbierania kilometrów "A może nad morze". Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do udziału. Życzę miłej zabawy i satysfakcji z pokonanego dystansu !!
Organizator:
Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach.
Cel:
Propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, pomysł na spędzanie czasu wolnego.
Idziemy / biegniemy na Hel i z powrotem. Trasa do przebycia to 594 km (594 000 m) w jedną stronę, czyli w sumie 1188 km (1 188 000 m).
Termin i miejsce:
Każdy uczestnik sam decyduje jaki dystans dołączy do wyniku całej szkoły. Wyzwanie jest czasowe, więc można codziennie dodawać jakiś rezultat.
Czas trwania akcji: 01.04 - 30.04.2024
Zapisy:
1. Udział w akcji mogą wziąć wszyscy uczniowie i pracownicy ALO w Gliwicach.
2. Po wykonaniu treningu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (wpisać pokonany dystans w metrach np. 2000 oraz resztę danych ze szkoły).
3. Dołączyć zdjęcie dokumentujące pokonaną odległość (zrzut ekranu z aplikacji mierzącej dystans, zdjęcie wyświetlacza bieżni, zdjęcie zegarka z wynikiem itp.)
Zrzut musi zawierać: DYSTANS i DATĘ wykonania (bez daty wynik nie zostanie naliczony).
Regulamin:
1. Uczestnik ma pełną dowolność w wybraniu formy pokonania dystansu: bieg, marsz, nordic walking, bieżnia mechaniczna itp. (rolki, narty, hulajnogi, rowery i inne wspomagacze nie będą naliczane do dystansu).
2. Czas nadsyłania wyników rozpoczyna się 01.04. i kończy się 30.04.
3. Czas na przesłanie wyniku to 3 dni (co 3 dni będą zliczane nadesłane rezultaty). Wyniki wysłane po terminie lub wyniki z innych terminów niż 01-30.04. nie będą brane pod uwagę).
4. Puchar przechodni „A może nad morze” do zdobycia przez klasę na rok !!
5. Koszulki dla Mistrza i Mistrzyni.
6. Proponujemy aplikację MapMyRun do zliczania metrów.
Piotr Wysocki