Konferencja naukowa Młodzieży "Ochrona środowiska. Dziedzictwo naszego pokolenia ...".

W dniu dzisiejszym Paula - uczennica klasy 2 b wygłosiła prezentację na I Konferencji naukowej Młodzieży "Ochrona środowiska. Dziedzictwo naszego pokolenia ..." zorganizowanej na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej. Paula poradziła sobie świetnie, a jej referat zatytułowany: „Deficyt wody w Polsce - w walce o czystą wodę: poszukiwanie mikroorganizmów zdolnych do rozkładu zanieczyszczeń”, przygotowany z pomocą Pani dr Anny Węgrzyn, zdobył uznanie całego grona jurorów. Razem z Paulą podczas konferencji byli obecni uczniowie naszego Liceum, którzy realizują zajęcia z biologii na poziomie rozszerzonym.

Zdobyte nagrody – liczne gry będą do dyspozycji wszystkich zainteresowanych w naszej bibliotece szkolnej.
Paula, jeszcze raz – BRAWO :)